آدم دوچهره و دو زبان

آدم دوچهره و دو زبان

facenama

دیدگاه‌ها

با سلام و خسته نباشيد. من

با سلام و خسته نباشيد. من دختري هستم كه چند ماهي عقد كردم با مردي كه از نظر اعتقادي، صداقت، ايمان، رفتار، كار و ... با من در يك سطح قرارداره با تشويق اطرافيان و تحقيقات لازم جواب مثبت دادم و در حال حاضر ايشان همسر بنده هستند. تنها چيزي كه آزارم مي ده رنگ چشمهاش كه سبز رنگ البته بيشتراز حرف مردم مي ترسم تحمل شنيدن هر حرفي رو ندارم. حالا نگرانم مي ترسم روزي برسه كه همه چيز رو به خاطر اين موضوع بهم بزنم. نمي دونم چيكار بايد بكنم فكرم خيلي بهم ريخته است اون خيلي خوشحال و من خيلي ناراحت ولي اون از اين موضوع خبر نداره؛ من بايد چيكار كنم؟

تصویر شهر سوال

با سلام و تحیت محضر جنابعالی

با سلام و تحیت محضر جنابعالی

لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:
_ به نظر می رسد حضرتعالی بیش از اندازه به قضاوت اجتماعی و نظر دیگران بها می دهید و ارزشی که باید برای خود قائل باشید، قائل نیستید که همین مسئله سبب افت اعتماد به نفس و اضطراب شما می شود. لذا ضروری است به توانایی های خود اعتماد بیشتری داشته باشید و با فرا گیری فنون افزایش اعتماد به نفس، در ارتقاء اعتماد به نفس خود بکوشید.

_ در صورتی که در امور متعدد سابقه سختگیری و یا تردید را دارید، این امر می تواند گویای وسواس شما باشد که نیازمند درمان است

_ هر چند چشم سبز نه تنها زشت نیست که برای بسیاری زیبا است اما در امر ازدواج مانند هر موضوع دیگری لازم است از کمالگرایی اجتناب شود. بنابراین باید پذیرفت که قرار نیست با فردی ازدواج کرد که هیچ ضعف و یا نقصی نداشته باشد چرا که اصولا چنین فردی وجود خارجی ندارد.

نظرات